O nás

Vítejte na stránkách Lyžování u Krtka, kde se snoubí láska k lyžování a snowboardingu, s nejnovějšími technologiemi. Naše centrum je místem, kde se setkávají jak začátečníci, tak zkušení lyžaři i snowboardisty, aby společně sdíleli svou vášeň pro tyto nádherné zimní sporty.

Založeno v listopadu 2022, Lyžování u Krtka se rychle stalo synonymem pro inovaci a kvalitu v oblasti lyžařského vzdělávání a tréninku. S našimi nekonečnými sjezdovkami a revolučními trenažéry Proleski poskytujeme jedinečnou možnost lyžovat kdykoliv během roku, bez závislosti na počasí nebo ročním období.

Naším posláním je poskytnout zábavné a efektivní lyžařské zážitky pro všechny věkové skupiny a úrovně dovedností. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout bezpečné a pohodlné prostředí, ve kterém může každý zdokonalovat své lyžařské umění a zlepšovat fyzickou kondici.

Náš hlavní cíl je — bezpečně, cenově dostupně a rychle připravit lidi na spojení s přírodou, nikoli nahradit ji.

Nekonečné Sjezdovky

Nemůžete se dočkat zimy? U nás můžete lyžovat po celý rok díky našim nekonečným sjezdovkám. Tyto moderní simulátory vám umožní prožít pocit pravého sjezdu, a to vše v pohodlí městského prostředí.

Trenažéry Proleski

Trenažéry Proleski představují špičku v oblasti lyžařského tréninku. Díky nim můžete zažít autentický pocit lyžování ve vyhřívané hale a bez rizika zranění. Ideální pro všechny, kdo chtějí vylepšit svou techniku, naučit se pěkně jezdit carving, nebo si jen užít zábavu na „sjezdovce“.

Pro koho jsme ideální?

Pro začátečníky

Nabízíme základní instruktáže a zajistíme, že vaše první stopy na sněhu budou radostné.

Pro profíky

S námi můžete pracovat na zdokonalení vašich dovedností a trénovat jako šampioni.

Pro sportovní týmy

Poskytujeme prostředí pro intenzivní trénink a zlepšení techniky, a to ve spolupráci s renomovanými týmy: SKI KLUB ROKYTNICE a Harranti skiteam Harrachov

Sledujte nás a Rezervujte!

Sociální sítě

Připojte se k naší komunitě lyžařských nadšenců a nezmeškejte žádné novinky nebo speciální nabídky sledováním našich sociálních sítí.

Rezervace

Pro rezervace návštěv a další informace využijte odkaz níže.

Lyžování u Krtka
4.7
Na základě 42 recenzí
powered by Google
Mỹ Hằng NguyễnMỹ Hằng Nguyễn
18:46 23 Jan 24
Objednal jsem si 1 hodinu lyžařské lekce, ale instruktorka nechala přestávku na 20 minut a čas navíc nenahradila. Pokud tomu tak je, mělo by to být jasně uvedeno v úvodu nebo e-mailu.
Jitka KřápováJitka Křápová
14:40 13 Jan 24
Boží simulátor! Byli jsme nadšení my i náš malý syn. Na lyžích stál poprvé a během hodinového kurzu se toho hodně naučil. Moc děkujeme panu trenerovi, který se synovi maximálně věnoval a vše mu vysvětlil. Celkově přístup i prostředí je úžasné. Doporučujeme všem, kteří se chtějí naučit lyžovat a nebo i jako super zábavu pro celou rodinu.
Jakub SormJakub Sorm
12:23 10 Jan 24
Eva NovákováEva Nováková
20:42 07 Jan 24
Super zážitek, moc milá instruktorka Eliška.
Lubor BudinskyLubor Budinsky
20:12 07 Jan 24
B. B.B. B.
19:22 05 Jan 24
Perfektní služba a super personál. Díky.Michael Becker
itp agencyitp agency
20:03 31 Dec 23
Bruno BérešBruno Béreš
18:17 30 Dec 23
Moc super naučit se základy, vše zapůjčí. Dítěti se to moc líbí.
Alina StanAlina Stan
12:43 18 Dec 23
Nejlepší zážitek, děkujeme Ivanu 🙂
Marija GelevanMarija Gelevan
20:03 10 Dec 23
Navštěvovala jsem 10 lekcí, byla jsem velmi, velmi spokojená.Všichni trenéři jsou profesionálové, dávají ze sebe maximum.Zvláštní poděkování patří trenérce Máše, člověk s neskutečnou trpělivostí) Všem vřele doporučuji, budu se k nim znovu vracet , jsou nejlepší✌🏻
Lucie PaulusováLucie Paulusová
20:35 30 Nov 23
Od vyplnění přihlášky do konce kurzu Vám budou k ruce zkušení lektoři. Není Vaše dítě pohybově nadané, nikdy nestálo na lyžích, bojí se pádu, nevěří nikomu jen Vám? Není mu ještě 6.let, nebo naopak Vaše dítě lyžuje perfektně a Vám už to strach nedovolí?Ať už je to jakkoli tenhle kurz byla pro mne nejlepší investice a pro mou dceru neuvěřitelná zkušenost. Ještě není konec jedné lekce a už se dožaduje té další. Tým profesionálů! Všichni lektoři mají úsměv na tváři, nejen pro děti, ale i rodiče. Vysvětlí, pomohou, poradí, je to jeden tým, který dobře ví co dělá. ❤️👏Mockrát děkujeme za Vaše skvělé lekce. Děkujeme Vám všem za ohromnou dávku trpělivosti, energie, empatie a přátelství.
Dmytro BohdanovDmytro Bohdanov
17:18 26 Nov 23
Dariya RomanyshynDariya Romanyshyn
14:25 13 Nov 23
Halyna ShemotaHalyna Shemota
18:47 01 Nov 23
Vřele doporučuji! Dcera je nadšená, užívá si každou návštěvu. Jedinečná příležitost si zalyžovat v Praze, a to i v létě.
Michaela HrušováMichaela Hrušová
19:31 30 Oct 23
Tak překvapení. Opravdu nejde o trenažér. Učí tam lyžovat děti, dost efektivně, neplatí se skipasy a nečeká se ve frontě na vlek. Ale chodí tam trénovat i zkušení lyžaři. Trenéři jsou výborní, mají dobrou metodiku a poctivý přístup.
Martin ZíchaMartin Zícha
14:10 14 Oct 23
Super přístup slečny instruktorky.😉
Fajn ZednikFajn Zednik
19:59 06 Oct 23
👌👍
МарічкаМарічка
12:49 05 Oct 23
Илья ХвыцьИлья Хвыць
18:33 03 Oct 23
Byli jsme se synem a oba poprvé jsme stáli na lyže. Pan je naprosto výborný! Všechno vysvětlil jak správně stát a jak držet rovnováhu. Úplně skvělé zážitek a zkušenost! Určitě přijdeme zas.Mockrát děkuji!!!
Anna SuminaAnna Sumina
15:47 17 Sep 23
Všechno super, trenéři mají skvělou trpělivost. Vynikajicí příprava na lyžování v horách, hodně jsem si to užila. Děkuju.
Jitka HolerovaJitka Holerova
20:51 25 Aug 23
Za mě 100% nejlepší příprava na hory. Když jsem v lednu 2023 zjistila, že existuje trenažér na snowboard a lyže, byla jsem nadšená a mé nadšení stále trvá :). Škoda jen, že nemám tolik času a kondici, abych mohla chodit několikrát týdně : D. Jsem úplný začátečník. Na trenažér chodím na snowboard. A mohu skutečně doporučit jak začátečníkům, tak i všem, kdo jste již zkušení snowboarďáci. Po třech lekcích na trenažéru sjedete již jakýkoliv kopec na horách po patách. Já si tedy troufla jen na červenou a dalo se to. Po šesté lekci v pohodě zvládnete velké a malé oboučky, i malé piruetky. Já nejsem úplně nejšikovnější a strach u mě stále vede, přeci jen začínat se snowboardem téměř ve 40 je zpočátku trabl (když si rozhodně nechcete/nesmíte nic zlomit :D) takže veřím, že třeba děti a vy otrlejší budete po pár lekcích dračit jako závodníci. Velkou výhodou je, že každý pohyb můžete na začátku trénovat s držením, tím minimalizujete nepříjemné pády. A pravda je, že učením na sněhu se nepříjmeným pádům rozhodně nevyhnete. Trenažér je za mě celkově těžší než sjezdovka v reálu, a to se mi na tom líbí. Budete totiž příjemně překvapeni, jak si to budete svištět po pár hodinách na trenažéru pak na sjezdovce. Výhoda je, že si díky skvělým trenérům můžete odladit všechny nedostatky a to i přes léto, a co zvládnete na trenažeru, to vám pak půjde 3x líp na sněhu.
Soňa MizerákováSoňa Mizeráková
11:39 23 Feb 23
Naprosté nadšení! Skvělý přístup. Zkušení trenéři, kteři sami perfektně lyžují a naučí Vás lyžovat technicky správně! Opravdu smysluplný trénink s rychlým progresem pro děti i pro dospělé. Dcera úplný začátečník a nevěřím, co zvládá po třech hodinách. Já také začátečník a po první hodině se nemůžu dočkat další. Úplně vás to chytne.. Super!
Roman OlejarRoman Olejar
18:01 08 Feb 23
Super příprava na hory pro naše děti. Nikdy nestály na lyžích, ani snowboardu a tohle pro ně byla naprostá pecka. Instruktor taky skvělý.
js_loader

Už se nemůžeme dočkat, až vás přivítáme na našich sjezdovkách a společně si užijeme radost z lyžování.